Nyheter & Artikler

responsive_layout

Hvorfor responsiv webside?

Ny nettside? Bør den være responsiv? Det er mye snakk Les mer

hcshop_fasade_vaagen

Åpning av HCShop, Amfi Vågen i Sandnes

I dag har vi åpnet butikken! HCShop driver salg, service Les mer

HjelsethComputers_hjemmeside3

Oppdatert profil og ny webside

I forbindelse med oppdatering av vår profil har vi også Les mer

Se arkiv

Utvalgte jobber

  • jaermuseet

    Jærmuseet

  • Lervig

    Lervig Aktiebryggeri

  • 1

    Hundetrimmen

  • Kalendercover

    Kokebok-kalender for Jæren Hotell

Se alle jobber her

Ansatte

Daniel Hjelseth

Daglig Leder / Servicetekniker
daniel@hjelseth.com
+47 952 08 954

Alexander Boxill

Web og grafisk
alex@hjelseth.com
+47 915 44 864

Andreas Lutro

Web / Systemutvikler
andreas@hjelseth.com
+47 913 11 206

Christian Våge

Servicetekniker
christian@hjelseth.com
+47 928 98 224

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted
tysdal@hjelseth.com
+47 920 55 524

Eirik Rasmussen

Servicetekniker
eirik@hjelseth.com
+47 958 73 660

Erik Faltinsen

Butikksjef HCShop / Servicetekniker
erik@hjelseth.com
+47 938 10 933

Espen Langøy

Servicetekniker
espen@hjelseth.com
+47 916 48 919

Frank Molaug Bolme

Servicetekniker
frank@hjelseth.com
+47 900 60 636

Lill Gullhav

Grafisk designer
lill@hjelseth.com
+47 472 46 981

Marianne Lothe

Markedsfører
marianne@hjelseth.com
+47 404 99 710

Marius Jensen

Web / Systemutvikler
marius@hjelseth.com
+47 950 65 010

Morten Hagen

Servicetekniker
morten@hjelseth.com
+47 915 15 174

Ola Jensen

Servicetekniker
ola@hjelseth.com
+47 472 89 213

Ole Henning Andersen

Servicetekniker
olehenning@hjelseth.com
+47 924 04 110

Pål Sola

Servicetekniker
pal@hjelseth.com
+47 970 01 870

Vibeke Lothe

Prosjektleder web og grafisk
vibeke@hjelseth.com
+47 991 62 066

Kontakt

Ta kontakt med oss for en uforpliktende samtale.
 
Hjelseth Computers AS
Haugåsstubben 14
4016 Stavanger [kart]
51 32 88 25
post@hjelseth.com
Org.nr.992 136 804