Nyheter & Artikler

Telefoni_smal

Telefoniløsning i bedriften

Får kundene dine tak i deg når de trenger deg? Eller er Les mer

responsive_layout

Hvorfor responsiv webside?

Ny nettside? Bør den være responsiv? Det er mye snakk Les mer

hcshop_fasade_vaagen

Åpning av HCShop, Amfi Vågen i Sandnes

I dag har vi åpnet butikken! HCShop driver salg, service Les mer

Se arkiv

Utvalgte jobber

  • jaermuseet

    Jærmuseet

  • Stavanger Byggdrift

    Nettsider for Stavanger Byggdrift

  • Kalendercover

    Kokebok-kalender for Jæren Hotell

  • 1

    Hundetrimmen

Se alle jobber her

Ansatte

Daniel Hjelseth

Daglig leder
daniel@hjelseth.com
+47 952 08 954

Aina Tøge

Administrasjon / regnskap
aina@hjelseth.com
+47 957 25 951

Alexander Boxill

Web og grafisk
alex@hjelseth.com
+47 915 44 864

Alex Morales

Web / systemutvikler
morales@hjelseth.com
+47 922 76 500

Bjarte Tveito

Rådgiver Telefoniløsninger
bjarte@hjelseth.com
+47 926 05 663

Charlotte Hillstad

IT-tekniker
charlotte@hjelseth.com
+47 404 98 211

Christian Våge

IT-tekniker
christian@hjelseth.com
+47 928 98 224

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted
tysdal@hjelseth.com
+47 920 55 524

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes
erik@hjelseth.com
+47 938 10 933

Espen Langøy

IT-tekniker
espen@hjelseth.com
+47 916 48 919

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker
frank@hjelseth.com
+47 900 60 636

Kato Markhus

Kundeservice
kato@hjelseth.com
+47 458 43 963

Marius Jensen

Web / systemutvikler
marius@hjelseth.com
+47 950 65 010

Morten Hagen

IT-tekniker
morten@hjelseth.com
+47 915 15 174

Ola Stokka

IT-tekniker
ola@hjelseth.com
+47 472 89 213

Ole Henning Andersen

IT-tekniker
olehenning@hjelseth.com
+47 924 04 110

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker
olewerner@hjelseth.com
+47 917 76 175

Pål Sola

IT-tekniker
pal@hjelseth.com
+47 970 01 870

Stian Nymark Valø

Rådgiver telefoniløsninger
stian@hjelseth.com
+47 903 68 111

Vibeke Lothe

Prosjektleder web og grafisk
vibeke@hjelseth.com
+47 991 62 066

Kontakt

Ta kontakt med oss for en uforpliktende samtale.
 
Hjelseth Computers AS
Svarthyllveien 1
4314 Sandnes [kart]
51 32 88 25
post@hjelseth.com
Org.nr.992 136 804