Kontakt

Kontaktinformasjon

TELEFON
ADRESSE

Hjelseth Computers AS, Svarthyllveien 1, 4314 Sandnes
Se kart til Svarthyllveien

ORGANISASJONSNUMMER

920 852 963

Send forespørsel

    Vi ber om e-post og telefonnummer for å kunne komme i kontakt ved forespørsler.


    Våre ansatte

    IT-tekniker

    Daniel Hjelseth

    Daglig leder

    952 08 954

    daniel@hjelseth.com

    Christian Våge

    IT-tekniker

    928 98 224

    christian@hjelseth.com

    Espen Langøy

    IT-tekniker

    916 48 919

    espen@hjelseth.com

    Bjørnar Innerdal

    IT-tekniker

    913 76 892

    bjornar@hjelseth.com

    Erik Faltinsen

    Avdelingsleder Bryne og Sandnes

    938 10 933

    erik@hjelseth.com

    Frank Molaug Bolme

    IT-tekniker

    900 60 636

    frank@hjelseth.com

    Marcus Emilsson

    IT-tekniker

    971 84 579

    marcus@hjelseth.com

    Ole Werner Storfjord

    IT-tekniker

    917 76 175

    olewerner@hjelseth.com

    Pål Sola

    IT-tekniker

    970 01 870

    pal@hjelseth.com

    Kato Markhus

    Kundeservice

    458 43 963

    kato@hjelseth.com

    Ørjan Zakariassen

    IT-tekniker

    976 69 735

    orjan@hjelseth.com

    Odd Helge Fjetland

    IT-tekniker

    958 65 167

    oddhelge@hjelseth.com

    Sindre Høynes

    IT-tekniker

    466 30 191

    sindre@hjelseth.com

    Kay M. Jacobsen

    IT-tekniker

    913 61 566

    kay@hjelseth.com

    Asbjørn Husebø

    IT-tekniker

    996 10 396

    asbjorn@hjelseth.com

    Aslak Tegle Sande

    Servicetekniker Verksted / IT-tekniker

    975 18 716

    aslak@hjelseth.com

    Frode E. Taksrud

    IT-tekniker

    915 68 060

    frode@hjelseth.com

    Stian Kirkeby

    Produktspesialist

    413 34 836

    kirkeby@hjelseth.com

    Lasse Høyvik

    IT-Tekniker

    414 21 123

    lasse@hjelseth.com

    Ruben Håland

    IT-Tekniker

    982 13 524

    ruben@hjelseth.com

    Ingrid Grane Torgersen

    Leder sky og digitaliseringsløsninger

    412 27 214

    ingrid@hjelseth.com

    Joachim Kivedal

    IT-tekniker

    988 32 913

    joachim@hjelseth.com

    Administrasjon

    Vibeke Lothe

    Prosjektleder / designer

    991 62 066

    vibeke@hjelseth.com

    Telefoni

    Bjarte Tveito

    Rådgiver Telefoniløsninger

    926 05 663

    bjarte@hjelseth.com

    Oddvin Helleren

    Rådgiver telefoniløsninger

    918 58 332

    oddvin@hjelseth.com

    Stian Nymark Valø

    Rådgiver telefoniløsninger

    903 68 111

    stian@hjelseth.com

    John Egil Harberg

    Rådgiver telefoniløsninger

    907 98 488

    johnegil@hjelseth.com

    Hans Petter Gathe

    Rådgiver telefoniløsninger

    958 86 633

    hanspetter@hjelseth.com

    Web & grafisk

    Henrik Nilsen

    Prosjektleder / rådgiver

    991 13 311

    henrik@hjelseth.com

    André Hauge

    Markedsrådgiver

    936 11 296

    andre@hjelseth.com

    Alex Boxill

    Designer

    +47 915 44 864

    alex@hjelseth.com

    Audun Landmark

    Kreativ leder / designer

    414 49 969

    audun@hjelseth.com

    Vibeke Lothe

    Prosjektleder / designer

    991 62 066

    vibeke@hjelseth.com

    Kim Helge Frimanslund

    907 35 677

    kimhelge@hjelseth.com

    Bjørnar Hetlesæther

    981 07 903

    hetlesaether@hjelseth.com

    Verksted

    Daniel Tysdal

    Servicetekniker Verksted

    920 55 524

    tysdal@hjelseth.com

    Aslak Tegle Sande

    Servicetekniker Verksted / IT-tekniker

    975 18 716

    aslak@hjelseth.com

    Daniel Hjelseth

    Daglig leder

    952 08 954

    daniel@hjelseth.com

    Christian Våge

    IT-tekniker

    928 98 224

    christian@hjelseth.com

    Espen Langøy

    IT-tekniker

    916 48 919

    espen@hjelseth.com

    Bjørnar Innerdal

    IT-tekniker

    913 76 892

    bjornar@hjelseth.com

    Erik Faltinsen

    Avdelingsleder Bryne og Sandnes

    938 10 933

    erik@hjelseth.com

    Frank Molaug Bolme

    IT-tekniker

    900 60 636

    frank@hjelseth.com

    Marcus Emilsson

    IT-tekniker

    971 84 579

    marcus@hjelseth.com

    Ole Werner Storfjord

    IT-tekniker

    917 76 175

    olewerner@hjelseth.com

    Pål Sola

    IT-tekniker

    970 01 870

    pal@hjelseth.com

    Kato Markhus

    Kundeservice

    458 43 963

    kato@hjelseth.com

    Ørjan Zakariassen

    IT-tekniker

    976 69 735

    orjan@hjelseth.com

    Odd Helge Fjetland

    IT-tekniker

    958 65 167

    oddhelge@hjelseth.com

    Sindre Høynes

    IT-tekniker

    466 30 191

    sindre@hjelseth.com

    Kay M. Jacobsen

    IT-tekniker

    913 61 566

    kay@hjelseth.com

    Asbjørn Husebø

    IT-tekniker

    996 10 396

    asbjorn@hjelseth.com

    Aslak Tegle Sande

    Servicetekniker Verksted / IT-tekniker

    975 18 716

    aslak@hjelseth.com

    Frode E. Taksrud

    IT-tekniker

    915 68 060

    frode@hjelseth.com

    Stian Kirkeby

    Produktspesialist

    413 34 836

    kirkeby@hjelseth.com

    Lasse Høyvik

    IT-Tekniker

    414 21 123

    lasse@hjelseth.com

    Ruben Håland

    IT-Tekniker

    982 13 524

    ruben@hjelseth.com

    Ingrid Grane Torgersen

    Leder sky og digitaliseringsløsninger

    412 27 214

    ingrid@hjelseth.com

    Joachim Kivedal

    IT-tekniker

    988 32 913

    joachim@hjelseth.com

    Vibeke Lothe

    Prosjektleder / designer

    991 62 066

    vibeke@hjelseth.com

    Bjarte Tveito

    Rådgiver Telefoniløsninger

    926 05 663

    bjarte@hjelseth.com

    Oddvin Helleren

    Rådgiver telefoniløsninger

    918 58 332

    oddvin@hjelseth.com

    Stian Nymark Valø

    Rådgiver telefoniløsninger

    903 68 111

    stian@hjelseth.com

    John Egil Harberg

    Rådgiver telefoniløsninger

    907 98 488

    johnegil@hjelseth.com

    Hans Petter Gathe

    Rådgiver telefoniløsninger

    958 86 633

    hanspetter@hjelseth.com

    Henrik Nilsen

    Prosjektleder / rådgiver

    991 13 311

    henrik@hjelseth.com

    André Hauge

    Markedsrådgiver

    936 11 296

    andre@hjelseth.com

    Alex Boxill

    Designer

    +47 915 44 864

    alex@hjelseth.com

    Audun Landmark

    Kreativ leder / designer

    414 49 969

    audun@hjelseth.com

    Vibeke Lothe

    Prosjektleder / designer

    991 62 066

    vibeke@hjelseth.com

    Kim Helge Frimanslund

    907 35 677

    kimhelge@hjelseth.com

    Bjørnar Hetlesæther

    981 07 903

    hetlesaether@hjelseth.com

    Daniel Tysdal

    Servicetekniker Verksted

    920 55 524

    tysdal@hjelseth.com

    Aslak Tegle Sande

    Servicetekniker Verksted / IT-tekniker

    975 18 716

    aslak@hjelseth.com