Kontakt

Kontaktinformasjon

TELEFON
ADRESSE

Hjelseth Computers AS, Svarthyllveien 1, 4314 Sandnes
Se kart til Svarthyllveien

ORGANISASJONSNUMMER

920 852 963

Send forespørsel

Vi ber om e-post og telefonnummer for å kunne komme i kontakt ved forespørsler.

Våre ansatte

IT-tekniker

Daniel Hjelseth

Daglig leder

Ikoner

952 08 954

daniel@hjelseth.com

Christian Våge

IT-tekniker

Ikoner

928 98 224

christian@hjelseth.com

Espen Langøy

IT-tekniker

Ikoner

916 48 919

espen@hjelseth.com

Bjørnar Innerdal

IT-tekniker

Ikoner

913 76 892

bjornar@hjelseth.com

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes

Ikoner

938 10 933

erik@hjelseth.com

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker

Ikoner

900 60 636

frank@hjelseth.com

Marcus Emilsson

IT-tekniker

Ikoner

971 84 579

marcus@hjelseth.com

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker

Ikoner

917 76 175

olewerner@hjelseth.com

Ørjan Zakariassen

IT-tekniker

Ikoner

976 69 735

orjan@hjelseth.com

Odd Helge Fjetland

IT-tekniker

Ikoner

958 65 167

oddhelge@hjelseth.com

Kay M. Jacobsen

IT-tekniker

Ikoner

913 61 566

kay@hjelseth.com

Asbjørn Husebø

IT-tekniker

Ikoner

996 10 396

asbjorn@hjelseth.com

Frode E. Taksrud

IT-tekniker

Ikoner

915 68 060

frode@hjelseth.com

Stian Kirkeby

Produktspesialist

Ikoner

413 34 836

kirkeby@hjelseth.com

Lasse Høyvik

IT-Tekniker

Ikoner

414 21 123

lasse@hjelseth.com

Ruben Håland

IT-Tekniker

Ikoner

982 13 524

ruben@hjelseth.com

Gert Vareberg

IT-tekniker

Ikoner

900 72 732

gert@hjelseth.com

Pål Gribbestad

IT-tekniker

Ikoner

970 13 455

Admistrasjon

Linda Stangeland

Administrasjon

Ikoner

413 48 234

linda@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Digital flyt

Arve Aleksandersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

904 78 198

arve@hjelseth.com

Jan Hagen

Avdelingsleder Digital flyt

Ikoner

922 57 753

jan@hjelseth.com

Kenneth Lunde Vargervik

Senior Business Intelligence Consultant

Ikoner

952 44 647

kenneth@hjelseth.com

Ingrid Grane Torgersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

412 27 214

ingrid@hjelseth.com

Léa Flacher

Konsulent Digital flyt

Ikoner

486 72 023

lea@hjelseth.com

Telefoni

Bjarte Tveito

Rådgiver Telefoniløsninger

Ikoner

926 05 663

bjarte@hjelseth.com

Oddvin Helleren

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

918 58 332

oddvin@hjelseth.com

Stian Nymark Valø

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

903 68 111

stian@hjelseth.com

John Egil Harberg

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

907 98 488

johnegil@hjelseth.com

Design

Henrik Nilsen

Prosjektleder / rådgiver

Ikoner

991 13 311

henrik@hjelseth.com

André Hauge

Markedsrådgiver

Ikoner

936 11 296

andre@hjelseth.com

Alex Boxill

Designer

Ikoner

+47 915 44 864

alex@hjelseth.com

Audun Landmark

Kreativ leder / designer

Ikoner

414 49 969

audun@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Marie West Simonsen

Innholdsprodusent

Ikoner

991 50 019

marie@hjelseth.com

Kim Helge Frimanslund

Ikoner

907 35 677

kimhelge@hjelseth.com

Bjørnar Hetlesæther

Ikoner

981 07 903

hetlesaether@hjelseth.com

Drift

Pål Sola

Senior driftskonsulent

Ikoner

970 01 870

pal@hjelseth.com

Kato Markhus

Kundeservice

Ikoner

458 43 963

kato@hjelseth.com

Joachim Kivedal

Leder drift

Ikoner

988 32 913

joachim@hjelseth.com

Aslak Tegle Sande

Driftskonsulent

Ikoner

975 18 716

aslak@hjelseth.com

Lasse Walde

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

988 07 611

walde@hjelseth.com

Stig Roar Halvorsen

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

45513774

stig@hjelseth.com

Sindre Høynes

Driftskonsulent

Ikoner

466 30 191

sindre@hjelseth.com

Marius Forsberg

Driftskonsulent sikkerhet

Ikoner

938 21 458

forsberg@hjelseth.com

Alexander A. Jota

Driftskonsulent

Ikoner

912 46 689

jota@hjelseth.com

Sander Mosnes Sandvik

Driftskonsulent

Ikoner

950 29 297

sander@hjelseth.com

Verksted

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted

Ikoner

920 55 524

tysdal@hjelseth.com

Daniel Hjelseth

Daglig leder

Ikoner

952 08 954

daniel@hjelseth.com

Christian Våge

IT-tekniker

Ikoner

928 98 224

christian@hjelseth.com

Espen Langøy

IT-tekniker

Ikoner

916 48 919

espen@hjelseth.com

Bjørnar Innerdal

IT-tekniker

Ikoner

913 76 892

bjornar@hjelseth.com

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes

Ikoner

938 10 933

erik@hjelseth.com

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker

Ikoner

900 60 636

frank@hjelseth.com

Marcus Emilsson

IT-tekniker

Ikoner

971 84 579

marcus@hjelseth.com

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker

Ikoner

917 76 175

olewerner@hjelseth.com

Ørjan Zakariassen

IT-tekniker

Ikoner

976 69 735

orjan@hjelseth.com

Odd Helge Fjetland

IT-tekniker

Ikoner

958 65 167

oddhelge@hjelseth.com

Kay M. Jacobsen

IT-tekniker

Ikoner

913 61 566

kay@hjelseth.com

Asbjørn Husebø

IT-tekniker

Ikoner

996 10 396

asbjorn@hjelseth.com

Frode E. Taksrud

IT-tekniker

Ikoner

915 68 060

frode@hjelseth.com

Stian Kirkeby

Produktspesialist

Ikoner

413 34 836

kirkeby@hjelseth.com

Lasse Høyvik

IT-Tekniker

Ikoner

414 21 123

lasse@hjelseth.com

Ruben Håland

IT-Tekniker

Ikoner

982 13 524

ruben@hjelseth.com

Gert Vareberg

IT-tekniker

Ikoner

900 72 732

gert@hjelseth.com

Pål Gribbestad

IT-tekniker

Ikoner

970 13 455

Linda Stangeland

Administrasjon

Ikoner

413 48 234

linda@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Arve Aleksandersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

904 78 198

arve@hjelseth.com

Jan Hagen

Avdelingsleder Digital flyt

Ikoner

922 57 753

jan@hjelseth.com

Kenneth Lunde Vargervik

Senior Business Intelligence Consultant

Ikoner

952 44 647

kenneth@hjelseth.com

Ingrid Grane Torgersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

412 27 214

ingrid@hjelseth.com

Léa Flacher

Konsulent Digital flyt

Ikoner

486 72 023

lea@hjelseth.com

Bjarte Tveito

Rådgiver Telefoniløsninger

Ikoner

926 05 663

bjarte@hjelseth.com

Oddvin Helleren

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

918 58 332

oddvin@hjelseth.com

Stian Nymark Valø

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

903 68 111

stian@hjelseth.com

John Egil Harberg

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

907 98 488

johnegil@hjelseth.com

Henrik Nilsen

Prosjektleder / rådgiver

Ikoner

991 13 311

henrik@hjelseth.com

André Hauge

Markedsrådgiver

Ikoner

936 11 296

andre@hjelseth.com

Alex Boxill

Designer

Ikoner

+47 915 44 864

alex@hjelseth.com

Audun Landmark

Kreativ leder / designer

Ikoner

414 49 969

audun@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Marie West Simonsen

Innholdsprodusent

Ikoner

991 50 019

marie@hjelseth.com

Kim Helge Frimanslund

Ikoner

907 35 677

kimhelge@hjelseth.com

Bjørnar Hetlesæther

Ikoner

981 07 903

hetlesaether@hjelseth.com

Pål Sola

Senior driftskonsulent

Ikoner

970 01 870

pal@hjelseth.com

Kato Markhus

Kundeservice

Ikoner

458 43 963

kato@hjelseth.com

Joachim Kivedal

Leder drift

Ikoner

988 32 913

joachim@hjelseth.com

Aslak Tegle Sande

Driftskonsulent

Ikoner

975 18 716

aslak@hjelseth.com

Lasse Walde

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

988 07 611

walde@hjelseth.com

Stig Roar Halvorsen

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

45513774

stig@hjelseth.com

Sindre Høynes

Driftskonsulent

Ikoner

466 30 191

sindre@hjelseth.com

Marius Forsberg

Driftskonsulent sikkerhet

Ikoner

938 21 458

forsberg@hjelseth.com

Alexander A. Jota

Driftskonsulent

Ikoner

912 46 689

jota@hjelseth.com

Sander Mosnes Sandvik

Driftskonsulent

Ikoner

950 29 297

sander@hjelseth.com

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted

Ikoner

920 55 524

tysdal@hjelseth.com