IT-Drift

Våre IT teknikere sørger for at du har trygg drift av servere, utstyr, lagring, nettverk og lisenser

_MG_7213
Rearview shot of a young woman working in a call centre

Din komplette IKT leverandør

Vi har kompetanse og evnen til å se løsninger i sammenheng med kundens behov. Med lang erfaring, kunnskap og fremoverlent iver, finner vi den beste løsningen for din bedrift.

Snakk med oss om service-/ vedlikeholds-avtaler for ettersyn av nettverk, servere, datamaskiner, programvare, printere og øvrig utstyr.

Opplever du problemer med IT-utstyr, finner vi kjapt en løsning sammen. Vi har timebaserte driftsavtaler hvor det ikke løper faste kostnader utenom det arbeidet vi utfører.

Hos oss vil du få en fast IT-tekniker å forholde deg til slik at du alltid vil snakke med en som kjenner dine systemer og dine behov som kunde.

Våre IT tjenester

Nettverk, servere og utstyr

Support og service

Lisenser og sikkert

Skyløsninger

Kontakt oss

Ønsker du å bli kontaktet angående IT-drift eller en av våre andre tjenester. Send e-post til post@hjelseth.com, bruk skjema eller ring oss på telefon 51 32 88 25.

 

Daniel Hjelseth

Daglig leder

Ikoner

952 08 954

daniel@hjelseth.com

Ørjan Zakariassen

Prosjektleder

Ikoner

976 69 735

orjan@hjelseth.com

Christian Våge

IT-tekniker

Ikoner

928 98 224

christian@hjelseth.com

Espen Langøy

Kundeansvarlig

Ikoner

916 48 919

espen@hjelseth.com

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes

Ikoner

938 10 933

erik@hjelseth.com

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker

Ikoner

900 60 636

frank@hjelseth.com

Marcus Emilsson

IT-tekniker

Ikoner

971 84 579

marcus@hjelseth.com

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker

Ikoner

917 76 175

olewerner@hjelseth.com

Odd Helge Fjetland

IT-tekniker

Ikoner

958 65 167

oddhelge@hjelseth.com

Kay M. Jacobsen

IT-tekniker

Ikoner

913 61 566

kay@hjelseth.com

Asbjørn Husebø

IT-tekniker

Ikoner

996 10 396

asbjorn@hjelseth.com

Frode E. Taksrud

IT-tekniker

Ikoner

915 68 060

frode@hjelseth.com

Stian Kirkeby

Produktspesialist

Ikoner

413 34 836

kirkeby@hjelseth.com

Ruben Håland

IT-tekniker

Ikoner

982 13 524

ruben@hjelseth.com

Gert Vareberg

IT-tekniker

Ikoner

900 72 732

gert@hjelseth.com

Aadne Sandvik

IT-tekniker

Ikoner

988 81 888

aadne@hjelseth.com

Bjørnar Innerdal

Team-leder teknisk

Ikoner

913 76 892

bjornar@hjelseth.com

Lars Christian Lura

IT-tekniker

Ikoner

40 20 20 79

lars@hjelseth.com

Simon Sokratis Knutsvik Georgiou

IT-tekniker

Ikoner

926 80 125

simon@hjelseth.com

Henrik Rovik

IT-tekniker

Ikoner

948 39 606

rovik@hjelseth.com

Tommy Grønneberg-Wick

IT-tekniker

Ikoner

476 77 201

tommy@hjelseth.com

Johan Haugland

IT-tekniker

Ikoner

906 17 820

johan@hjelseth.com

Stian Tysse

IT-tekniker

Ikoner

475 40 462

tysse@hjelseth.com

Truls Askeland Stokka

IT-tekniker

Ikoner

483 60 643

truls@hjelseth.com

Jan-Henrik Teigen

Leder drift

Ikoner

971 25 258

janhenrik@hjelseth.com

Kato Markhus

Kundeservice

Ikoner

458 43 963

kato@hjelseth.com

Joachim Kivedal

Seniorkonsulent

Ikoner

988 32 913

joachim@hjelseth.com

Lasse Walde

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

988 07 611

walde@hjelseth.com

Stig Halvorsen

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

45513774

stig@hjelseth.com

Marius Brunvær

Driftskonsulent

Ikoner

475 15 600

brunvaer@hjelseth.com

Gisli Halldorsson

Driftskonsulent

Ikoner

451 02 580

gisli@hjelseth.com

Kristian N. Dale

Driftskonsulent

Ikoner

404 67 249

dale@hjelseth.com

Are Ness Fløgstad

Driftskonsulent

Ikoner

404 68 043

are@hjelseth.com

Sindre Høynes

Driftskonsulent

Ikoner

466 30 191

sindre@hjelseth.com

Marius Forsberg

Driftskonsulent sikkerhet

Ikoner

938 21 458

forsberg@hjelseth.com

Alexander A. Jota

Driftskonsulent

Ikoner

912 46 689

jota@hjelseth.com

Sander Mosnes Sandvik

Driftskonsulent

Ikoner

513 28 825

sander@hjelseth.com