Untitled-4_0000_Layer-3

IT-DRIFT

telefoni3

TELEFONI

Untitled-4_0002_Layer-1

WEB & DESIGN

Vi lager alt fra hjemmesider, trykksaker, annonser og profilmanualer. Vi hjelper deg å kommunisere med dine kunder visuelt.

Aktuelt

Stavanger Varmesenter

Stavanger Varmesenter ønsket å fornye seg på nett. Det var ønskelig med en nettbutikk som…

Les mer

Onix Work

Vi har stått for design og utvikling av ny nettside for Onix Work. Onix Work…

Les mer

IT-tekniker

Daniel Hjelseth

Daglig leder

Ikoner

952 08 954

daniel@hjelseth.com

Christian Våge

IT-tekniker

Ikoner

928 98 224

christian@hjelseth.com

Espen Langøy

IT-tekniker

Ikoner

916 48 919

espen@hjelseth.com

Bjørnar Innerdal

IT-tekniker

Ikoner

913 76 892

bjornar@hjelseth.com

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes

Ikoner

938 10 933

erik@hjelseth.com

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker

Ikoner

900 60 636

frank@hjelseth.com

Marcus Emilsson

IT-tekniker

Ikoner

971 84 579

marcus@hjelseth.com

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker

Ikoner

917 76 175

olewerner@hjelseth.com

Ørjan Zakariassen

IT-tekniker

Ikoner

976 69 735

orjan@hjelseth.com

Odd Helge Fjetland

IT-tekniker

Ikoner

958 65 167

oddhelge@hjelseth.com

Kay M. Jacobsen

IT-tekniker

Ikoner

913 61 566

kay@hjelseth.com

Asbjørn Husebø

IT-tekniker

Ikoner

996 10 396

asbjorn@hjelseth.com

Frode E. Taksrud

IT-tekniker

Ikoner

915 68 060

frode@hjelseth.com

Stian Kirkeby

Produktspesialist

Ikoner

413 34 836

kirkeby@hjelseth.com

Lasse Høyvik

IT-Tekniker

Ikoner

414 21 123

lasse@hjelseth.com

Ruben Håland

IT-Tekniker

Ikoner

982 13 524

ruben@hjelseth.com

Gert Vareberg

IT-tekniker

Ikoner

900 72 732

gert@hjelseth.com

Admistrasjon

Linda Stangeland

Administrasjon

Ikoner

413 48 234

linda@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Digital flyt

Arve Aleksandersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

904 78 198

arve@hjelseth.com

Jan Hagen

Avdelingsleder Digital flyt

Ikoner

922 57 753

jan@hjelseth.com

Ingrid Grane Torgersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

412 27 214

ingrid@hjelseth.com

Telefoni

Bjarte Tveito

Rådgiver Telefoniløsninger

Ikoner

926 05 663

bjarte@hjelseth.com

Oddvin Helleren

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

918 58 332

oddvin@hjelseth.com

Stian Nymark Valø

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

903 68 111

stian@hjelseth.com

John Egil Harberg

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

907 98 488

johnegil@hjelseth.com

Hans Petter Gathe

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

958 86 633

hanspetter@hjelseth.com

Design

Henrik Nilsen

Prosjektleder / rådgiver

Ikoner

991 13 311

henrik@hjelseth.com

André Hauge

Markedsrådgiver

Ikoner

936 11 296

andre@hjelseth.com

Alex Boxill

Designer

Ikoner

+47 915 44 864

alex@hjelseth.com

Audun Landmark

Kreativ leder / designer

Ikoner

414 49 969

audun@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Marie West Simonsen

Innholdsprodusent

Ikoner

991 50 019

marie@hjelseth.com

Kim Helge Frimanslund

Ikoner

907 35 677

kimhelge@hjelseth.com

Bjørnar Hetlesæther

Ikoner

981 07 903

hetlesaether@hjelseth.com

Drift

Pål Sola

Senior driftskonsulent

Ikoner

970 01 870

pal@hjelseth.com

Kato Markhus

Kundeservice

Ikoner

458 43 963

kato@hjelseth.com

Sindre Høynes

Driftskonsulent

Ikoner

466 30 191

sindre@hjelseth.com

Joachim Kivedal

Leder drift / driftskonsulent

Ikoner

988 32 913

joachim@hjelseth.com

Aslak Tegle Sande

Driftskonsulent

Ikoner

975 18 716

aslak@hjelseth.com

Lasse Walde

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

988 07 611

walde@hjelseth.com

Verksted

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted

Ikoner

920 55 524

tysdal@hjelseth.com

Daniel Hjelseth

Daglig leder

Ikoner

952 08 954

daniel@hjelseth.com

Christian Våge

IT-tekniker

Ikoner

928 98 224

christian@hjelseth.com

Espen Langøy

IT-tekniker

Ikoner

916 48 919

espen@hjelseth.com

Bjørnar Innerdal

IT-tekniker

Ikoner

913 76 892

bjornar@hjelseth.com

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes

Ikoner

938 10 933

erik@hjelseth.com

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker

Ikoner

900 60 636

frank@hjelseth.com

Marcus Emilsson

IT-tekniker

Ikoner

971 84 579

marcus@hjelseth.com

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker

Ikoner

917 76 175

olewerner@hjelseth.com

Ørjan Zakariassen

IT-tekniker

Ikoner

976 69 735

orjan@hjelseth.com

Odd Helge Fjetland

IT-tekniker

Ikoner

958 65 167

oddhelge@hjelseth.com

Kay M. Jacobsen

IT-tekniker

Ikoner

913 61 566

kay@hjelseth.com

Asbjørn Husebø

IT-tekniker

Ikoner

996 10 396

asbjorn@hjelseth.com

Frode E. Taksrud

IT-tekniker

Ikoner

915 68 060

frode@hjelseth.com

Stian Kirkeby

Produktspesialist

Ikoner

413 34 836

kirkeby@hjelseth.com

Lasse Høyvik

IT-Tekniker

Ikoner

414 21 123

lasse@hjelseth.com

Ruben Håland

IT-Tekniker

Ikoner

982 13 524

ruben@hjelseth.com

Gert Vareberg

IT-tekniker

Ikoner

900 72 732

gert@hjelseth.com

Linda Stangeland

Administrasjon

Ikoner

413 48 234

linda@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Arve Aleksandersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

904 78 198

arve@hjelseth.com

Jan Hagen

Avdelingsleder Digital flyt

Ikoner

922 57 753

jan@hjelseth.com

Ingrid Grane Torgersen

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

412 27 214

ingrid@hjelseth.com

Bjarte Tveito

Rådgiver Telefoniløsninger

Ikoner

926 05 663

bjarte@hjelseth.com

Oddvin Helleren

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

918 58 332

oddvin@hjelseth.com

Stian Nymark Valø

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

903 68 111

stian@hjelseth.com

John Egil Harberg

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

907 98 488

johnegil@hjelseth.com

Hans Petter Gathe

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

958 86 633

hanspetter@hjelseth.com

Henrik Nilsen

Prosjektleder / rådgiver

Ikoner

991 13 311

henrik@hjelseth.com

André Hauge

Markedsrådgiver

Ikoner

936 11 296

andre@hjelseth.com

Alex Boxill

Designer

Ikoner

+47 915 44 864

alex@hjelseth.com

Audun Landmark

Kreativ leder / designer

Ikoner

414 49 969

audun@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Marie West Simonsen

Innholdsprodusent

Ikoner

991 50 019

marie@hjelseth.com

Kim Helge Frimanslund

Ikoner

907 35 677

kimhelge@hjelseth.com

Bjørnar Hetlesæther

Ikoner

981 07 903

hetlesaether@hjelseth.com

Pål Sola

Senior driftskonsulent

Ikoner

970 01 870

pal@hjelseth.com

Kato Markhus

Kundeservice

Ikoner

458 43 963

kato@hjelseth.com

Sindre Høynes

Driftskonsulent

Ikoner

466 30 191

sindre@hjelseth.com

Joachim Kivedal

Leder drift / driftskonsulent

Ikoner

988 32 913

joachim@hjelseth.com

Aslak Tegle Sande

Driftskonsulent

Ikoner

975 18 716

aslak@hjelseth.com

Lasse Walde

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

988 07 611

walde@hjelseth.com

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted

Ikoner

920 55 524

tysdal@hjelseth.com

Kvalitet, smidighet, tillit og individuell tilpasning

Vi er din komplette IKT-leverandør, snakker ditt språk og gjør ting enkelt og riktig. Det er derfor våre kunder har anbefalt oss til andre i over 20 år.

Ta kontakt med oss for en uforpliktende samtale.

Vi gir deg en hjelpende hånd i en jungel av digitale platformer.