Hjelseth Computers

Din komplette leverandør av IT, kommunikasjon, design og digitale tjenester

Våre avdelinger

IT-Drift

Din komplette IKT leverandør. Våre IT teknikere sørger for at du har trygg drift av servere, utstyr, lagring, nettverk og lisenser.

Telefoni

Som en del av Mobit, hjelper vi din bedrift med alt fra riktig abonnement, til ny telefon og sentralbordløsninger.

Design

Nettsider, markedsføring, grafisk- og digital design. Vi hjelper deg å kommunisere og synligjøre deres budskap, produkter og tjenester.

Digital flyt

Tillit, kvalitet og kunnskap

Vår visjon er å yte høy kvalitet, tillit og individuell tilpasning for våre kunder. Vi løser dine utfordringer på en måte du trodde var forbeholdt de ”store”. Vi snakker ditt språk, gjør ting enkelt og riktig. Det er derfor våre kunder har anbefalt oss til andre i over 20 år.

Ledige stillinger

Vi er på jakt etter Senior Forretningskonsulent

Har du erfaring fra integrasjon og skytjeneste? Digital Flyt søker Senior forretningskonsulent

Les mer om stillingen

Kontaktskjema

Kontaktskjema felles

IT-tekniker

Daniel Hjelseth

Daglig leder

Ikoner

952 08 954

daniel@hjelseth.com

Ørjan Zakariassen

Prosjektleder

Ikoner

976 69 735

orjan@hjelseth.com

Christian Våge

IT-tekniker

Ikoner

928 98 224

christian@hjelseth.com

Espen Langøy

Kundeansvarlig

Ikoner

916 48 919

espen@hjelseth.com

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes

Ikoner

938 10 933

erik@hjelseth.com

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker

Ikoner

900 60 636

frank@hjelseth.com

Marcus Emilsson

IT-tekniker

Ikoner

971 84 579

marcus@hjelseth.com

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker

Ikoner

917 76 175

olewerner@hjelseth.com

Odd Helge Fjetland

IT-tekniker

Ikoner

958 65 167

oddhelge@hjelseth.com

Kay M. Jacobsen

IT-tekniker

Ikoner

913 61 566

kay@hjelseth.com

Asbjørn Husebø

IT-tekniker

Ikoner

996 10 396

asbjorn@hjelseth.com

Frode E. Taksrud

IT-tekniker

Ikoner

915 68 060

frode@hjelseth.com

Stian Kirkeby

Produktspesialist

Ikoner

413 34 836

kirkeby@hjelseth.com

Ruben Håland

IT-tekniker

Ikoner

982 13 524

ruben@hjelseth.com

Gert Vareberg

IT-tekniker

Ikoner

900 72 732

gert@hjelseth.com

Aadne Sandvik

IT-tekniker

Ikoner

988 81 888

aadne@hjelseth.com

Bjørnar Innerdal

Team-leder teknisk

Ikoner

913 76 892

bjornar@hjelseth.com

Lars Christian Lura

IT-tekniker

Ikoner

40 20 20 79

lars@hjelseth.com

Simon Sokratis Knutsvik Georgiou

IT-tekniker

Ikoner

926 80 125

simon@hjelseth.com

Henrik Rovik

IT-tekniker

Ikoner

948 39 606

rovik@hjelseth.com

Tommy Grønneberg-Wick

IT-tekniker

Ikoner

476 77 201

tommy@hjelseth.com

Admistrasjon

Linda Stangeland

Administrasjon

Ikoner

413 48 234

linda@hjelseth.com

Digital flyt

Jan Hagen

Avdelingsleder Digital flyt

Ikoner

922 57 753

jan@hjelseth.com

Léa Flacher

Konsulent Digital flyt

Ikoner

486 72 023

lea@hjelseth.com

Sebastian Lillereiten

Konsulent Digital flyt

Ikoner

91874680

sebastian@hjelseth.com

Mohamed Jabokji

BI konsulent Digital flyt

Ikoner

461 15 376

mohamed@hjelseth.com

Marthe Vatnaland

BI konsulent Digital flyt

Ikoner

934 23 749

marthe@hjelseth.com

Archana Mahajan

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

952 42 109

archana@hjelseth.com

Telefoni

Bjarte Tveito

Rådgiver Telefoniløsninger

Ikoner

926 05 663

bjarte@hjelseth.com

Oddvin Helleren

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

918 58 332

oddvin@hjelseth.com

Stian Nymark Valø

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

903 68 111

stian@hjelseth.com

John Egil Harberg

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

907 98 488

johnegil@hjelseth.com

Design

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Henrik Nilsen

Prosjektleder / rådgiver

Ikoner

991 13 311

henrik@hjelseth.com

André Hauge

Markedsrådgiver

Ikoner

936 11 296

andre@hjelseth.com

Alex Boxill

Designer

Ikoner

+47 915 44 864

alex@hjelseth.com

Audun Landmark

Kreativ leder / designer

Ikoner

414 49 969

audun@hjelseth.com

Marie West Simonsen

Innholdsprodusent

Ikoner

991 50 019

marie@hjelseth.com

Bjørnar Hetlesæther

Utvikler

Ikoner

981 07 903

hetlesaether@hjelseth.com

Issa Al-issa

Utvikler

Ikoner

967 37 944

issa@hjelseth.com

Drift

Kato Markhus

Kundeservice

Ikoner

458 43 963

kato@hjelseth.com

Joachim Kivedal

Leder drift

Ikoner

988 32 913

joachim@hjelseth.com

Lasse Walde

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

988 07 611

walde@hjelseth.com

Stig Halvorsen

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

45513774

stig@hjelseth.com

Marius Brunvær

Driftskonsulent

Ikoner

475 15 600

brunvaer@hjelseth.com

Gisli Halldorsson

Driftskonsulent

Ikoner

451 02 580

gisli@hjelseth.com

Kristian N. Dale

Driftskonsulent

Ikoner

404 67 249

dale@hjelseth.com

Are Ness Fløgstad

Driftskonsulent

Ikoner

404 68 043

are@hjelseth.com

Sindre Høynes

Driftskonsulent

Ikoner

466 30 191

sindre@hjelseth.com

Marius Forsberg

Driftskonsulent sikkerhet

Ikoner

938 21 458

forsberg@hjelseth.com

Alexander A. Jota

Driftskonsulent

Ikoner

912 46 689

jota@hjelseth.com

Sander Mosnes Sandvik

Driftskonsulent

Ikoner

513 28 825

sander@hjelseth.com

Verksted

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted

Ikoner

920 55 524

tysdal@hjelseth.com

Daniel Hjelseth

Daglig leder

Ikoner

952 08 954

daniel@hjelseth.com

Ørjan Zakariassen

Prosjektleder

Ikoner

976 69 735

orjan@hjelseth.com

Christian Våge

IT-tekniker

Ikoner

928 98 224

christian@hjelseth.com

Espen Langøy

Kundeansvarlig

Ikoner

916 48 919

espen@hjelseth.com

Erik Faltinsen

Avdelingsleder Bryne og Sandnes

Ikoner

938 10 933

erik@hjelseth.com

Frank Molaug Bolme

IT-tekniker

Ikoner

900 60 636

frank@hjelseth.com

Marcus Emilsson

IT-tekniker

Ikoner

971 84 579

marcus@hjelseth.com

Ole Werner Storfjord

IT-tekniker

Ikoner

917 76 175

olewerner@hjelseth.com

Odd Helge Fjetland

IT-tekniker

Ikoner

958 65 167

oddhelge@hjelseth.com

Kay M. Jacobsen

IT-tekniker

Ikoner

913 61 566

kay@hjelseth.com

Asbjørn Husebø

IT-tekniker

Ikoner

996 10 396

asbjorn@hjelseth.com

Frode E. Taksrud

IT-tekniker

Ikoner

915 68 060

frode@hjelseth.com

Stian Kirkeby

Produktspesialist

Ikoner

413 34 836

kirkeby@hjelseth.com

Ruben Håland

IT-tekniker

Ikoner

982 13 524

ruben@hjelseth.com

Gert Vareberg

IT-tekniker

Ikoner

900 72 732

gert@hjelseth.com

Aadne Sandvik

IT-tekniker

Ikoner

988 81 888

aadne@hjelseth.com

Bjørnar Innerdal

Team-leder teknisk

Ikoner

913 76 892

bjornar@hjelseth.com

Lars Christian Lura

IT-tekniker

Ikoner

40 20 20 79

lars@hjelseth.com

Simon Sokratis Knutsvik Georgiou

IT-tekniker

Ikoner

926 80 125

simon@hjelseth.com

Henrik Rovik

IT-tekniker

Ikoner

948 39 606

rovik@hjelseth.com

Tommy Grønneberg-Wick

IT-tekniker

Ikoner

476 77 201

tommy@hjelseth.com

Linda Stangeland

Administrasjon

Ikoner

413 48 234

linda@hjelseth.com

Bjarte Tveito

Rådgiver Telefoniløsninger

Ikoner

926 05 663

bjarte@hjelseth.com

Oddvin Helleren

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

918 58 332

oddvin@hjelseth.com

Stian Nymark Valø

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

903 68 111

stian@hjelseth.com

John Egil Harberg

Rådgiver telefoniløsninger

Ikoner

907 98 488

johnegil@hjelseth.com

Vibeke Lothe

Prosjektleder / designer

Ikoner

991 62 066

vibeke@hjelseth.com

Henrik Nilsen

Prosjektleder / rådgiver

Ikoner

991 13 311

henrik@hjelseth.com

André Hauge

Markedsrådgiver

Ikoner

936 11 296

andre@hjelseth.com

Alex Boxill

Designer

Ikoner

+47 915 44 864

alex@hjelseth.com

Audun Landmark

Kreativ leder / designer

Ikoner

414 49 969

audun@hjelseth.com

Marie West Simonsen

Innholdsprodusent

Ikoner

991 50 019

marie@hjelseth.com

Bjørnar Hetlesæther

Utvikler

Ikoner

981 07 903

hetlesaether@hjelseth.com

Issa Al-issa

Utvikler

Ikoner

967 37 944

issa@hjelseth.com

Jan Hagen

Avdelingsleder Digital flyt

Ikoner

922 57 753

jan@hjelseth.com

Léa Flacher

Konsulent Digital flyt

Ikoner

486 72 023

lea@hjelseth.com

Sebastian Lillereiten

Konsulent Digital flyt

Ikoner

91874680

sebastian@hjelseth.com

Mohamed Jabokji

BI konsulent Digital flyt

Ikoner

461 15 376

mohamed@hjelseth.com

Marthe Vatnaland

BI konsulent Digital flyt

Ikoner

934 23 749

marthe@hjelseth.com

Archana Mahajan

Seniorkonsulent Digital flyt

Ikoner

952 42 109

archana@hjelseth.com

Kato Markhus

Kundeservice

Ikoner

458 43 963

kato@hjelseth.com

Joachim Kivedal

Leder drift

Ikoner

988 32 913

joachim@hjelseth.com

Lasse Walde

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

988 07 611

walde@hjelseth.com

Stig Halvorsen

Seniorkonsulent Microsoft 365

Ikoner

45513774

stig@hjelseth.com

Marius Brunvær

Driftskonsulent

Ikoner

475 15 600

brunvaer@hjelseth.com

Gisli Halldorsson

Driftskonsulent

Ikoner

451 02 580

gisli@hjelseth.com

Kristian N. Dale

Driftskonsulent

Ikoner

404 67 249

dale@hjelseth.com

Are Ness Fløgstad

Driftskonsulent

Ikoner

404 68 043

are@hjelseth.com

Sindre Høynes

Driftskonsulent

Ikoner

466 30 191

sindre@hjelseth.com

Marius Forsberg

Driftskonsulent sikkerhet

Ikoner

938 21 458

forsberg@hjelseth.com

Alexander A. Jota

Driftskonsulent

Ikoner

912 46 689

jota@hjelseth.com

Sander Mosnes Sandvik

Driftskonsulent

Ikoner

513 28 825

sander@hjelseth.com

Daniel Tysdal

Servicetekniker Verksted

Ikoner

920 55 524

tysdal@hjelseth.com